Brook Preloader

Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Fryzjer
Miejsce pracy: Rychwał
Numer: StPr/19/0387
OBOWIĄZKI:
Nauka:- metod, technik i zabiegów pielęgnacji włosów- metod i technik strzyżenia włosów damskich, męskich i dziecięcych- metod, sposobów i technik koloryzacjiPokazanie technik masażu skóry głowy.Wykonywanie fryzur wieczorowych, sportowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

WRPO - kobieta powyżej 30 roku życia o niskich kwalifikacjach.

Miejsce pracy:

Rychwał

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie