Praca: Pomocnik Drukarza

Firma Schur Flexible Poland Spółka z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur, jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce, oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z najwyższej jakości nadrukiem fleksograficznym.

Obecnie do zakładu w Bogucinie k. Poznania poszukuje pracowników do działu Drukarni na stanowisko:

Pomocnik Drukarza

Miejsce pracy: Bogucin k/Poznania

Zadania:
  • przygotowanie materiałów do produkcji,
  • obsługa i nadzorowanie pracy na maszynie drukarskiej,
  • bieżąca kontrola jakościowa wykonywanych nadruków,
  • dbałość o terminowe wykonanie prac,
  • utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane poligraficzne),
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • pełen etat oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia w branży poligraficznej,
  • dofinansowanie do karty Multisport.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pomocnik-drukarza_2025733.html
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu aplikacyjnego przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."