Praca: Opiekun medyczny/terapeuta zajęciowy/asystent osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Opiekun medyczny/terapeuta zajęciowy/asystent osoby niepełnosprawnej
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/24/0334
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć z osobami z niepełnosprawnością intelektualną; prowadzenie dokumentacji obowiązującej w placówce; zapewnienie opieki podczas dowozów i odwozów, uczestniczenie w zebraniach zespołu wspierająco - aktywizującego , pomoc w treningach higienicznych i czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: doświaczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gniezno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie