Praca: Specjalista do spraw rachunkowości

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Specjalista do spraw rachunkowości
Miejsce pracy: Czarnków
Numer: StPr/24/0277
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentów do księgowości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czarnków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Najnowsze oferty pracy:

  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Poznań
    Wsparcie użytkownikó Helpdesk, konfiguracja oprogramowania Windows oraz Pakietu Office 365, opracowywanie dokumentacji administracyjnej, protokoły stanu sprzętu technicznego....
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Święciechowa
    - stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości;- przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji;- przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych;-...
    - obsługa, konserwacja, naprawa techniczna maszyn i urządzeń produkcyjnych, - organizacja i planowanie pracy,-utrzymanie ruchu maszynowego na działach,- zapewnienie...
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Grodzisk Wielkopolski
    pracownik ogólnobudowlany (refundowane stanowisko pracy) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: budowlany Wymagania inne: