Praca: Asystent działu sprzedaży

Zatrudnimy w naszym biurze w Poznaniu na stanowisku:

Asystent działu sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • wprowadzanie produktów do sklepu internetowego
  • aktualizacja kart produktów, cenników itd.
  • przygotowanie i kontrola dokumentacji magazynowo-handlowej
  • obsługa handlowa klientów w biurze (po wdrożeniu)
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • miłe usposobienie i otwartość w kontaktach z klientami
  • biegła obsługa komputera i arkuszy kalkulacyjnych
  • sumienność i zaangażowanie
Dodatkowe mile widziane:
  • znajomość branży systemów zabezpieczeń
  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • znajomość podstaw języka angielskiego
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu na podstawie umowy o pracę