Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Drawsko
Numer: StPr/21/0060
OBOWIĄZKI:
WG PROGRAMU STAŻU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Drawsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Sprawdź podobne oferty z wielkopolskiego

czynności opiekuńcze i obsługowe w stosunku do dzieci, pomoc nauczyciela w organizacji zajęć, spacerów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak