Praca: Asystentka dietetyka

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Asystentka dietetyka
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/21/0247
OBOWIĄZKI:
zaznajomienie z materiałami, dokumentami, kartami klientów oraz redagowania ich, nauka dbania o porządek kartotek klientów poradni, umawiania, przekładania wizyt, badań analizy składu ciała, ustalania nowych terminów wizyt zgodnie ze standardami, zaznajomienie z obslugą grafiku internetowego Versum, zaznajomienie i nauka sprawnego, profesjonalnego, życzliwego informowania klientów o czasie oczekiwania o dostępnych usługach witania i żegnania klientów, zapoznanie ze specyfiką pracy w zespole
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dietetyk
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

PO WER V - kobieta długotrwale bezrobotna poniżej. 30 r. wysoka kultura osobista, obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie