Praca: Biegły Rewident

Ogłoszenie numer: 4182405, z dnia 2021-02-08

Professional Auditing Services

Professional Auditing Services jest firmą audytorską uprawnioną do wykonywania czynności rewizji finansowej, w tym w szczególności badań i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych usług atestacyjnych. Przedmiotem działalności jest również prowadzenie nadzoru rachunkowo-księgowego, doradztwo podatkowe, ocena sytuacji majątkowej dotyczącej podejmowanych działań w zakresie przekształceń organizacyjno-prawnych, jak również wszelki usługi doradcze o charakterze finansowo-księgowym.

Biegły Rewident

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Rozwijająca się firma audytorska zatrudni biegłego rewidenta. Do obowiązków należeć będzie wykonywanie badań sprawozdań finansowych, w tym:

  • planowanie badanie, identyfikacja kluczowych zagadnień, ocena ryzyka, przeprowadzanie badania
  • bezpośrednia komunikacja z klientami
  • analiza zagadnień z zakresu rachunkowości, międzynarodowych standardów badania oraz norm wykonywania zawodu
  • opracowywanie dokumentacji z badania sprawozdań finansowych

Wymagania

  • posiadania uprawnień biegłego rewidenta lub równoważnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy, w szczególności w zakresie dotyczącym opracowywania dokumentacji z badania sprawozdań finansowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju oraz pracy zdalnej
  • możliwość awansu zawodowego