Praca: Dekorator – Store Visual Merchandiser

C&A jako renomowana sieć sklepów odzieżowych stawia na rodzinną i bezpieczną atmosferę pracy w otwartym i pełnym zaufania środowisku.

Dołącz do naszego zespołu jako

Dekorator – Store Visual Merchandiser
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w branży odzieżowej
  • kreatywność i wyobraźnia wizualna
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • znajomość trendów mody
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Twoje obowiązki:
  • wdrażanie instrukcji prezentacji wizualnej
  • utrzymywanie wizerunku marki na najwyższym poziomie
  • szkolenia pracowników sklepu w zakresie VM
  • prowadzenie zmiany i zastępowanie Kierownika Sklepu
  • współpracę z Project Visual Merchandiserem

Oferujemy:

  • Premie
  • Rabat pracowniczy
  • Trening on-the-job
  • Szacunek przełożonych
  • Dopasowanie do życia rodzinnego lub studiów
  • Prywatna opieka medyczna

Jesteśmy środowiskiem otwartym na osoby niepełnosprawne