Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Międzychód
Numer: StPr/22/0153
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Międzychód

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Najnowsze oferty pracy:

  • Firma:  ManpowerGroup Sp. z o.o.
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Poznań
    Oferta: Zatrudnienie na umowę-zlecenie Praca w elastycznym systemie czasu Opieka specjalisty przez okres zatrudnienia Praca w renomowanej sieci sklepów Lokalizacje: Poznań...
    Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie międzynarodowej Konkurencyjne wynagrodzenie Premie roczne Samochód najwyższej klasy (Bus do...
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Złotów
    Według załacznika Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (odpowiedzialność) Uprawnienia: Obsługa...