Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/22/0244
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, zabiegi na ciało i twarz (lifting twarzy, ciała, redukcja tkanki tłuszczowej, celulitu, zabieg oczyszczania skóry twarzy, mikrodermabrazja, kawitacja)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

minimum średnie kosmetyczka lub kosmetolog, mile widziane doświadczenie zawodowe jako kosmetyczka, komunikatywność

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile