Praca: Malarz

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Malarz
Miejsce pracy: Gostyń
Numer: StPr/21/0155
OBOWIĄZKI:

- malowanie, - szpachlowanie,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gostyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sprawdź podobne oferty z wielkopolskiego

Lider zespołu

Kierowanie i zarządzanie grupą pracowników, wydawanie poleceń, rozdzielanie pracy magazynowej, rozwiązywanie problemów. Przyjmowanie towarów do magazynu. Prowadzenie...

Pomocnik spawacza-pracownik fizyczny

drobne prace spawalnicze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Monter obrabiarek

realizacja prac montażowych zgodnie z procesem technologicznym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego