Praca: Maszynista-pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Maszynista-pakowacz
Miejsce pracy: Złotów
Numer: StPr/22/0387
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie maszyn produkcyjnychzwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktówdbanie o czystość stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Złotów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Najnowsze oferty pracy:

  • Firma:  Domino Executive Search
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Robakowo, (obok Poznania)
    Prace magazynowe, również w chłodni Przepakowywanie Kompletacja zamówień do klienta Dyspozycyjność w pracy II zmianowej Chęć do pracy Mile widziane Panie !
  • Firma:  Domino Executive Search
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Piła
    Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową Transport wewnątrz magazynu - obsługa wózka widłowego wymagającego uprawnień UDT ale też stanowiska...
  • Firma:  Domino Executive Search
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Robakowo, (obok Poznania)
    Praca na magazynie, również praca w chłodni Obsługa wózka widłowego wysokiego składu z wymaganiem UDT Kompletacja zamówień do klienta Realizacja bieżących zadań na...
  • Firma:  VECTRA S.A.
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Poznań
    Twój zakres obowiązków: Realizacja założonych celów sprzedażowych, Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów biznesowych, obiektów handlowo-usługowych oraz...
Więcej ofert pracy

Praca

Stanowisko: