Praca: Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego (m/k)
Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz, Czerwonak
Nr ref.: OWW/POZ/1120
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • dostarczanie produktów z magazynu na linię produkcyjną,
  • układanie palet,
  • załadunek palet,
  • obsługa systemów FIFO, FOA, TERMINALI,
  • uruchamianie maszyn.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia z UDT,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, 4 brygady),
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w stabilnej organizacji z branży automotive,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kompetencje.