Praca: Operator wózka widłowego

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Września, Nekla, Słupca
Nr ref.: OWW/WRZ/0122
Obowiązki:
  • rozładunki tirów za pomocą wózka widłowego (na zewnątrz),
  • obsługa ciągniczka elektrycznego na terenie VW, za pomocą którego dostarcza się zderzaki na linię montażową VW.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • dobra umiejętność obsługi wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej organizacji z branży automotive,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • długofalową współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.