Praca: Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt


Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt
Miejsce pracy: Mikstat
Numer: StPr/20/0588
OBOWIĄZKI:
KARMIENIE I POJENIE ZWIERZĄT, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI ZWIERZĄT ORAZ KURNIKÓW; WYKONYWANIE INNYCH POKREWNYCH ZADAŃ; EWENTUALNIE NADZOROWANIE INNYCH PRACOWNIKÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mikstat


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Sprawdź podobne oferty z wielkopolskiego

Sortowacz materiałów drzewnych

Sortowanie materiałów drzewnych

Zbieracz pieczarek

zbiór pieczarek, wymiar czasu pracy - 20 godzin tygodniowoWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: dyspozycyjnośćUprawnienia: doświadczenie...

Robotnik gospodarczy

prace uzupełaniakjące w procesie produkcji cukierniczej

Najnowsze oferty pracy:

  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Kole
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Koło
    praca fizyczna, konserwacja urządzeń drenażuWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Kraszewice
    Sortowanie materiałów drzewnych
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Blękwit
    Spawanie metodą MIG/MAG, czytanie rysunków technicznych, kontrola wykonanych elementów, dbałość o realizację planu produkcji, utrzymanie narzędzi produkcyjnych w...
  • Firma:  Avenga
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/
    Project description Work within Capital Agile Release Train (CART) as an IT Analyst.CART is a large program/agile release train with ca 10 Scrum teams responsible for delivering...
Więcej ofert pracy

Praca

Stanowisko: