Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/22/0310
OBOWIĄZKI:

- Obsługa mediów społecznościowych, - tworzenie planów promocyjnych, - wpisy w serwisach branżowych, - aktualizacja treści firmowej strony www, - obsługa portali internetowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Gniezno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie