Praca: Pracownik biurowy-handlowiec


Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Pracownik biurowy-handlowiec
Miejsce pracy: Bonikowo
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:
obsługa sprzedaży, składanie zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe

Miejsce pracy:

Bonikowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Sprawdź podobne oferty z wielkopolskiego

Kierowca c+e

przewóz materiałów, dbanie o poprawność przewożonego towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Elektryk

prace na warsztacie, spawanie elementów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Mechanik

naprawa maszyn rolniczych, serwisMiejsce wykonywania pracy: Grodzisk Wielkopolski, Lwówek Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Najnowsze oferty pracy:

  • Firma:  Orange Polska S.A.
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/
    Profesjonalne doradztwo i planowanie sprzedaży. Efektywna praca z bazą klientów. Przygotowywanie ofert, prowadzenia negocjacji handlowych i zawieranie umów. Realizacja...
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Kalisz
    Obsługa urządzen ogrodniczych. Praca w godz. 6-14, 7-15, 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Obsługa urządzeń ogrodniczych,...
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Leszno
    wykonywanie wszelkich prac protetycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne Uprawnienia: Z.17. Wykonywanie i naprawa wyrobów medycznych z...
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Grodzisk Wielkopolski
    przewóz materiałów, dbanie o poprawność przewożonego towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Więcej ofert pracy

Praca

Stanowisko: