Praca: Pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/20/4155
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie obiektu, rejestracja zdarzeń, obchody po obiekcie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: podstawy obsługi komputera

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, praca 12 h, praca na terenie Poznania

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu