Praca: Projektant instalacji elektrycznej

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Klienta dostarczającego specjalistyczne projekty inżynierskie dla przemysłu i energetyki przy zastosowaniu najnowszych technologii, prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Projektant instalacji elektrycznej
Zakres obowiązków:
  • projektowanie części instalacji jako członek zespołu ekspertów

  • opracowanie zestawienia urządzeń elektrycznych

  • przygotowywanie zestawień i podstawowych informacji na potrzeby ofertowania

  • dzielenie się wiedzą i rozwiązaniami w celu optymalizacji pracy, a tym samym wnoszenie wkładu w bazę wiedzy firmy

  • wykonywanie innych prac inżynierskich

  • przygotowywanie i redagowanie dokumentacji technicznej

  • udział w testach i uruchomieniu sprzętu

  • asystowanie na budowach jako ekspert inżynier

  • pomoc w pracach inżynierskich innych zespołów ekspertów

Wymagania:
  • koniecznym jest posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w zakresie projektowania, bez ograniczeń
  • doświadczenie w zakresie wysokich i średnich napięć, w tym w projektowaniu rozdzielnic, doborze i projektowaniu falowników, projektowaniu instalacji odgromowej i uziemień, obliczeniach i doborze kabli, doborze aparatury zabezpieczeniowej i nastaw zabezpieczeń, obliczeń w sieciach elektroenergetycznych
  • AUTOCAD na poziomie zaawansowanym
  • WsCAD lub Eplan w stopniu podstawowym
  • pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • doświadczenie w charakterze wsparcia technicznego w przygotowywaniu ofert
  • doświadczenie w kontakcie z klientem, w tym w udziale w naradach koordynacyjnych
  • wykształcenie wyższe (Inżynier Elektryk)
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji oświetlenia
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy

  • praca na projektach w kraju i zagranicą z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi programistycznych

  • interesującą praca pełna wyzwań w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych międzynarodowych ekspertów

  • zdobycie cennego doświadczenia w biurze projektowym oraz na obiektach przemysłowych – możesz zostać poproszony o nadzorowanie prac instalacyjnych zgodnie z własnym projektem

  • liczne możliwości rozwoju zawodowego: kursy, szkolenia, warsztaty techniczne i prezentacje techniczne, targi i konferencje, dostęp do literatury fachowej, prasy, opracowań naukowych i technicznych itp. dostępnych w firmie

  • dofinansowanie Multisport

  • prywatna opieka zdrowotna

  • dofinansowanie urlopów wypoczynkowych

  • współfinansowanie okularów korekcyjnych