Praca: Robotnik gospodarczy - operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Robotnik gospodarczy - operator maszyn
Miejsce pracy: Biały Dwór
Numer: StPr/20/0990
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia.Zakres obowiązków: czynności związane z obsługą i konserwacją maszyn, czynności związane z dbaniem o nieruchomości i ruchomości.Osoba zostanie przydzielona do pracy w konkretnej miejscowości, jeśli jednak okaże się, że praca na tym stanowisku w tej miejscowości jest wykonana, wtedy może zostać skierowana do innej miejscowości. Praca operator maszyn przewidywana jest w sezonie zimowym oraz w zależności od potrzeb kilka godzin dziennie. Główna praca to robotnik gospodarczy. Zakwaterowanie we własnym zakresie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Biały Dwór

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie