Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/20/0863
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna - realizacja drobnych nieskomplikowanych prac porządkowych i naprawczych na ulicach miasta Kalisza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Oferta w ramach programu REZERWA -Program, którego realizacja wynika z diagnozy bieżących potrzeb lokalnego rynku pracy w związku z COVID-19

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu