Praca: Specjalista ds. przygotowania produkcji

Ogłoszenie numer: 7145739, z dnia 2022-06-27

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.

Specjalista ds. przygotowania produkcji

Miejsce pracy: wielkopolskie, okolice Poznania

Opis stanowiska

  • Obsługa programów rzygotowania
  • Tworzenie dokumentów RW
  • Pomoc przy wdrożeniu systemu ERP
  • Pomoc przy tworzeniu wycen
  • Podsumowywanie kosztów prowadzonych projektów
  • Stała współpraca z magazynem
  • Szukanie zamienników produktów niedostępnych
  • Tworzenie list materiałowych na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej.

Najnowsze oferty pracy:

  • Firma:  SITEL Polska
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/
    W naszym zespole będziesz telefonicznie, mailowo oraz przy pomocy chatu wspierać użytkowników międzynarodowej firmy z branży systemów płatności. Praca zdalna Oferujemy:...
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Lubasz
    zaopatrzenie magazynu
  • Firma:  Medicover sp. z o.o.
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Poznań, ul. Matyi 8
    Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: Posiadających prawo wykonywania zawodu, Doświadczeniem w leczeniu aparatami stałymi, ruchomymi i/lub Invisalign® Nie wymagamy...
  • Firma:  Selgros Cash&Carry
    Dodane:  dzisiaj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Poznań
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: nadzór nad działaniami operacyjnymi prowadzonymi w hali sprzedaży, prowadzenie kontroli i analizy wyników sprzedażowych, nadzór nad...