Praca: Specjalista ds. rozliczeń

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Specjalista ds. rozliczeń
Miejsce pracy: Strzałkowo
Zadania
  • rejestracja poczty
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalno-prawnym
  • rozliczanie dokumentów księgowych
  • prowadzenie spraw personalnych
  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów
  • gospodarka odpadami, sporządzanie zestawień

Wymagania
  • podstawowa znajomość zasad księgowości
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • znajomość MS Office
  • samodzielność i sumienność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.