Praca: Specjalista ds. zakupów

Ogłoszenie numer: 6953571, z dnia 2022-05-25

Jesteśmy największym dystrybutorem olejów i smarów firmy Shell w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Janikowo (pow. poznański, gm. Swarzędz), k/Poznania

Opis stanowiska

  • Praca w dziale zakupów w zgranym i zaangażowanym zespole
  • Prowadzenie postępowań zakupowych i analiza pozyskanych ofert
  • Prowadzenie spotkań z dostawcami i negocjacje warunków handlowych
  • Monitorowanie rynku potencjalnych dostawców
  • Prowadzenie dokumentacji zamówieniowej oraz nadzór nad umowami z dostawcami
  • Nadzór nad terminowością dostaw
  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i logistyki

Wymagania

  • Znajomość systemu  Comarch  lub  Asseco
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Zaangażowanie, komunikatywność, dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie nastawionej na zrównoważony rozwój
  • Pracę  z światowymi liderami w branży
  • Szkolenia wprowadzjące i produktowe
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę we wspierającym i zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Ubezpieczenie grupowe, Benefit Systems
  • Wyjazdy integracyjne i szkoleniowe

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie.