Praca: Sprzedawca w branży odzieżowej

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Sprzedawca w branży odzieżowej
Miejsce pracy: Odolanów
Numer: StPr/20/1649
OBOWIĄZKI:
chęć do pracy komunikatywnośćmile widziane doświadczenie w handluPraca w sklepie odzieżowym, obsługa klienta.1 zmiana: 9-17, sobota: 9-13wynagrodzenie: 2600 zł bruttomiejsce pracy: Odolanów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Odolanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim