Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Sprzedawca
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/20/0569
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towarów
Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sprawdź podobne oferty z wielkopolskiego

Sprzedawca

pomoc w utrzymaniu porządku w sklepie, nauka układania towaru, nauka obsługi kasy fiskalnej

Sprzedawca

Przyg. produktów do sprzedaży, zamwianie towaru, przyjmowanie zamówień od klientów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: OBSŁUGA...

Sprzedawca

Sprzedaż art. spożywczychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:wymagane doświadczenie