Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kościan
Numer: StPr/21/0315
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w handlu

Miejsce pracy:

Kościan

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Sprawdź podobne oferty z wielkopolskiego

Sprzedawca - kasjer

Obsługa klienta detalicznego oraz hurtowego. Dbałość o towar na salonie sprzedaży. Obsługa zamówień drogą elektroniczną. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Fryzjer

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich. Praca w godz. 9-17, sobota 8-16. Wymagania inne: Doświadczenie w zawodzie.

Księgowy

kadry i płace Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Uprawnienia: kadry i płace