Praca: Technolog żywności/kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Technolog żywności/kontroler jakości
Miejsce pracy: Włoszakowice
Numer: StPr/21/0038
OBOWIĄZKI:
nadzór przebiegu procesów technologicznych, kontrola i nadzór nad jakością produktu.Pracodawca zapewnia dowóz dla pracowników na trasach Leszno- Włoszakowice oraz Śmigiel - Włoszakowice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej, gotowość do pracy 3-zmianowej

Miejsce pracy:

Włoszakowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 350 - 3 780 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie