Praca: Tokarz na tokarkę konwencjonalną

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Tokarz na tokarkę konwencjonalną
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/20/1659
OBOWIĄZKI:
Toczenie detali na tokarce konwencjonalnej na podstawie rysunku technicznego oraz umiejętność wykonania pomiarów wykonywanych detali przy pomocy suwmiarki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku
Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: obróbka metali

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim