Praca: Konserwator zieleni i obiektu


Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Konserwator zieleni i obiektu
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/0632
OBOWIĄZKI:
Dbanie o porządek na terenie obiektu, wewnątrz jak i na zewnątrz; dbanie o zieleń, drobne prace remontowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sprawdź podobne oferty z wielkopolskiego

Konserwator ogólny

Nauka:- przeprowadzania prac ogólnobudowlanych w budynkach niskich i wysokich,- konserwacji balkonów, dachów,- naprawy ogrodzeń przy wejściach do klatek,- konserwacji...

Konserwator/woźny

prace naprawcze, drobne prace remontowe, utrzymywanie terenów zielonych (koszenie trawy, przycinanie krzewów) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...

Najnowsze oferty pracy:

  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Bielsko
    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Baranów
    Zamiatanie powierzchni twardych. Wymagania konieczne: Zawód: Operator maszyn czyszczących Wymagania inne:
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Gniezno
    pomoc w tworzeniu menu, przygotowywanie potraw, wydawanie potraw, prowadzenie magazynu i rozliczanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...
  • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
    Dodane:  wczoraj
    Lokalizacja:  wielkopolskie/ Międzychód
    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:
Więcej ofert pracy

Praca

Stanowisko: