Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Robakowo
Numer: StPr/22/1959
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie czynności przy pakowaniu, konfekcjonowaniu produktów gotowych ( kiełbasy, parówki i wędliny), częściowo przetworzonych. Czynności przy produkcji produktu surowego zamrożonego lub surowego zamarynowanego i przyprawionego. Praca 6-6

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Sprawność fizyczna, sprawność manualna, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Robakowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu