Czarnków

Czarnków

Oferty pracy w Czarnkowie i okolicach udostępniane są w Powiatowym Urzędzie pracy, publikowane w lokalnej prasie oraz zamieszczane na Praca Czarnków.
Czarnków jest miastem powiatowym województwa wielkopolskiego, położonym nad rzeką Noteć, na skraju Puszczy Noteckiej. Od centrum Poznania miasto odległe jest o 67 km. Według danych z 31 grudnia 2009 miasto liczyło 11 226 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosiła 10 km2.

Miasto Czarnków jest siedzibą powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, charakteryzującego się dość wysokim poziomem bezrobocia. Jak wskazują dane GUS z końca lutego 2013r. stopa bezrobocia w tym regionie wynosiła 15,6%. Wśród bezrobotnych przeważają kobiety, a w strukturze zawodowej osób bezrobotnych najliczniejsze grupy stanowią sprzedawcy, technicy ekonomiści, ślusarze, kucharze, murarze, krawcy, technicy żywienia i gospodarstwa domowego oraz mechanicy samochodów osobowych.

Na terenie Czarnkowa funkcjonuje prawie 1200 podmiotów gospodarczych, stanowiących głównie prywatne mikroprzedsiębiorstwa. Miasto to ośrodek przemysłu drzewnego (meble, płyty pilśniowe), spożywczego (browar produkujący jako jeden z nielicznych w kraju piwo niepasteryzowane, mleczarnia) i metalowego (kuchenne meble stalowe, wyposażenie statków). Średnie miesięczne wynagrodzenie w Czarnkowie wynosi 2400 zł brutto.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze oferty pracy:

 • Firma:  ManpowerGroup Sp. z o.o.
  Dodane:  dzisiaj
  Lokalizacja:  wielkopolskie/ Poznań
  Oferta: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę u pracę bezpośrednio z naszym Klientem Elastyczne godziny pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość pracy zdalnej Premia...
 • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
  Dodane:  wczoraj
  Lokalizacja:  wielkopolskie/ Międzychód
  wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
 • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
  Dodane:  wczoraj
  Lokalizacja:  wielkopolskie/ Międzychód
  wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
 • Firma:  Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
  Dodane:  wczoraj
  Lokalizacja:  wielkopolskie/ Śmieszkowo
  utrzymanie porządku w placówce
Więcej ofert pracy

Praca