Praca: Kierownik projektów (produkcja mebli, POS)

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją mebli, stołów, materiałów POS dla wielu znanych marek na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik projektów (produkcja mebli, POS)
Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI:
  • prowadzenie projektów (przygotowanie harmonogramu, raportowanie postępów, kontakt z klientem, udział w spotkaniach projektowych)
  • na podstawie zapytania od klienta przygotowanie rysunków poglądowych do wyceny
  • ustalenie szczegółów produkcyjnych (terminy, cena, technologia, itp.) negocjacje
  • przygotowanie/ aktualizowanie dokumentacji projektowej
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. B2)
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami (harmonogramowanie prac, status realizacji,raportowanie)
  • znajomość oprogramowania autocad + inventor/ autocad + solidworks
  • znajomość programów 3d do renderowania (dodatkowy atut)
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy na samodzielnym stanowisku
  • pracę przy twórczych i kreatywnych projektach
  • miłą i przyjazną atmosferę